Sukuseuran yhteyshenkilöt

Sukuseuran hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtaja Anneli Laamanen (Matkon Laamaset) anneli.laamanen(at)icloud.com puh 040 417 4070

Varapuheenjohtaja Esa Hämäläinen (Redsvenien sukuhaara) esa.hamalainen(at)kolumbus.fi

Sihteeri Mari Käpykangas (Redsveninen sukuhaara) mari.kapykangas(at)gmail.com


Sukututkimustyöstä vastaava ja rahastonhoitaja
Manu Laamanen (Kulennoisen Laamaset) manu.laamanen(at)gmail.com

Mirja Karjalainen (Redsvenien sukuhaara) mirja.karjalainen(at)pp.inet.fi

Eero Laamanen (Honkavaaran Laamaset) netflash(at)hotmail.fi

Matti Laamanen (Silvolan Laamaset) matti.laamanen(at)omn.fi puh. 044 756 2505

Raimo Laamanen (Kauvonniemen Laamaset) raimo.laamanen@spynet.fi puh 050 598 8030

Aija Lindman (Kulennoisen Laamaset) aija.lindman(at)gmail.com