Sukuseuran yhteyshenkilöt

Sukuseuran hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtaja Anneli Laamanen (Matkon Laamaset) anneli.laamanen(at)icloud.com puh 040-417 4070

Varapuheenjohtaja Esa Hämäläinen (Redsvenien sukuhaara) esa.hamalainen(at)kolumbus.fi puh 040-937 1929

Sihteeri Aija Lindman (Kulennoisen Laamaset) aija.lindman(at)gmail.com

Sukututkimustyöstä vastaava ja rahastonhoitaja Manu Laamanen (Kulennoisen Laamaset) manu.laamanen(at)gmail.com puh 040-55 347 05

Mirja Karjalainen (Redsvenien sukuhaara, Anttolan Laamaset) mirja.karjalainen(at)pp.inet.fi puh 050-539 0104

Eero Laamanen (Savonrannan Hankavaaran Laamaset) netflash(at)hotmail.fi puh 050-524 3314

Matti Laamanen (Redsvenien sukuhaara, Anttolan Laamaset) matti.laamanen(at)gmail.com

Raimo Laamanen (Kauvonniemen Laamaset) raimo.laamanen(at)spynet.fi puh 050-598 8030

Seija Haikkala (Redsvenien sukuhaara) seija.haikkala(at)pp.inet.fi puh 040-580 6847